Airbus US Space & Defense, Inc. оголосила про завершення угоди з Eutelsat OneWeb щодо купівлі її 50% частки спільного підприємства Airbus OneWeb Satellites (AOS).
Зараз Airbus є одноосібним власником AOS і заводу з виробництва супутників на острові Мерітт, штат Флорида.
Очікується, що нова структура забезпечить максимальну ефективність і підвищену конкурентоспроможність для комерційних, інституційних і національних замовників космосу безпеки.
«Ця угода зміцнює нашу позицію лідера на ринку малих супутникових груп, спираючись на наше успішне партнерство з OneWeb, — сказав Роберт Гекл, голова та генеральний директор Airbus US Space & Defense, Inc. — Ми продовжуватимемо масове виробництво малих супутників. для наших клієнтів і ми раді тому, що чекає нас у майбутньому на Космічному узбережжі Флориди, коли ми рухаємося вперед», – додав він.
Airbus US Space & Defense нещодавно переобладнала фабрику на острові Мерітт для розміщення виробничої лінії Arrow450 і починає проект розширення, щоб задовольнити підвищений попит на невеликі супутники з боку комерційних і державних клієнтів, що поглиблює присутність компанії у Флориді.
Спільне підприємство Airbus OneWeb Satellites, засноване в 2016 році, побудувало понад 600 супутників зі швидкістю два на день для угруповання OneWeb першого покоління, яке зараз працює на орбіті.
